POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.04.2024, 08:08:05] • Świnoujście

SBS5: Bartosz Kosiński zmierzy się z Oliwerem Hryckiewiczem!

SBS5: Bartosz Kosiński zmierzy się z Oliwerem Hryckiewiczem!

fot. Organizator

Kolejne mocne starcie na zasadach semi-pro dodane do karty walk #SBS5:StopHate!

Reprezentant BT Gym i West Coast Team Świnoujście Bartosz Kosiński (am.1-1) zadebiutuje na zasadach półzawodowych.
Jego przeciwnikiem będzie dotychczas niepokonany zawodnik z Gorzowa Wielkopolskiego, Oliwer Hryckiewicz (am.2-0).

Choć teoretycznie obaj dopiero stawiają pierwsze kroki w MMA, to my wiemy, że ich umiejętności są naprawdę duże!
A wy przekonacie się o tym 11 maja.

Zachęcamy do kupna biletów w wiadomości prywatnej
www.instagram.com/bartoszowisbjj/?igsh=MXN4bm4yMzF3dTFrcg%3D%3D&utm_source=qr


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Czwartek [25.04.2024, 17:03:07] • [IP: 185.210.36.***]

Szukam języka, w jakim przemówić do tych bijących się sportowo, by odesłać ich z ich pasją ku czemuś wyższemu i najlepszy przykład jaki znam, połączenia sportu walki i mądrości, to osoba naszego boksera Tomasza Adamka. Facet boksował się na wysokim światowym poziomie i nie poprzestawał na sporcie, nie uczynił ze sportu bożka, bo modlił się, uważał Jezusa za swojego Pana. Zapytany przez dziennikarza-zakonnika, czy nie zaczyna nim kierować w walce nienawiść do przeciwnika, odpowiedział, że gdyby tak było, przegrałby, że to jest szermierka na pięści. Szkoda, że wielu innych bokserów w czasie np.mierzenia się wzrokiem - w trakcie ważenia się, ale to taki rytuał, to zaglądanie sobie w oczy - wpada w szał, ponosi ich agresja, zaczynają się bić z przeciwnikiem - to postawa odwrotna do tej adamkowej.

Gość • Czwartek [25.04.2024, 11:06:52] • [IP: 176.221.125.***]

Ja wiedziałem że w naszym mieście są imbecyle, ale się nie spodziewałem że aż tak jak czytam te komentarze.

Gość • Środa [24.04.2024, 22:56:12] • [IP: 83.137.7.***]

Widać że młodzież się nudzi i ma nadmiar energii i testosteronu. Proponuję wcielić do armii na szkolenie roczne zamiast wzywać emerytów.

Gość • Środa [24.04.2024, 20:32:39] • [IP: 176.221.124.***]

Chłopaki wszystko jest ok sport jak sport tylko pamiętajcie nie bierzcie sterydów tak jak większość w Świnoujściu fajterow i tych ćwiczących na siłowni i poza nią, nawet kobiety już biorą tylko pamiętajcie to minie i wasza moda a zdrowie docenicie już niedługo!!

Gość • Środa [24.04.2024, 17:50:17] • [IP: 46.205.133.**]

Mi brakuje tradycyjnego tekstu przy tego typu wydarzeniach" po swoje". Zdjęcie zawodnika i podpisek po swoje, to jest cos pieknego...

Gość • Środa [24.04.2024, 17:46:05] • [IP: 212.115.201.***]

Nie moja bajka, ale powodzenia Bartosz. hejterami nie ma co sie przejmowac bo oni i tak nie zrozumieja ile pracy w takie treningi nalezy wlozyc. trzymam kciuki.

Gość • Środa [24.04.2024, 17:18:21] • [IP: 185.210.36.***]

13:40:31] • [IP: 46.113.14.**] utrwaliłoby je.

Gość • Środa [24.04.2024, 15:02:10] • [IP: 5.173.30.**]

super nie moge sie doczekac kto komu lepiej da w morde co za przeaz dzieci beda zachwycone

Gość • Środa [24.04.2024, 14:58:41] • [IP: 192.42.116.***]

Koty, nie drapać się, bo sierść leci!!

Gość • Środa [24.04.2024, 13:40:31] • [IP: 46.113.14.**]

Kaczor z donkiem powinni tak stanąć do walki w klatce, nawet podobni. To by rozwiązało w końcu podziały wśród Polaków.

Gość • Środa [24.04.2024, 12:58:01] • [IP: 84.17.55.*]

Wyższa kultura obyczajowości i intelektu.

Gość • Środa [24.04.2024, 12:06:18] • [IP: 46.205.137.***]

Chazarska Dziczo, sam się ofiaruj, mordobicie przywroci ci ustawienia fabryczne.

Nowas • Środa [24.04.2024, 12:06:16] • [IP: 46.112.6.***]

Brawo Bartosz !! ognia !! Pozdro z Mazowsza !!

Gość • Środa [24.04.2024, 11:48:21] • [IP: 46.112.2.**]

Powodzenia :)

AnkiStary • Środa [24.04.2024, 10:59:59] • [IP: 5.173.196.**]

Hejterzy tych chłopaków, ciągnijcie kiche

CHAZARSKA DZICZ • Środa [24.04.2024, 09:35:48] • [IP: 176.221.125.**]

MOŻE DAĆ IM NA RING JAKIEGOŚ ZŁODZIEJA BANDYTĘ Z PICU PODAĆ, COBY MU FACHOWO PO BOŻEMU MORDĘ OBILI ZA ZNĘCANIE SIĘ I BESTIALSTWO NAD NARODEM POLSKIM?

Gość • Środa [24.04.2024, 09:31:26] • [IP: 46.113.14.*]

A nie mogą się jakoś spróbować dogadać tylko od razu lać po mordach?

Gość • Środa [24.04.2024, 08:33:47] • [IP: 176.221.125.**]

Tacy bitni nadają się na mięso armatnie do okopów, trenujmy wszyscy, politycy na nas liczą

Gość • Środa [24.04.2024, 08:25:53] • [IP: 46.205.137.***]

Dziękuję, nie skorzystam, rzeczywistość pęka od problemów, które wymagają inaczej spożytkowanego czasu, a czas jest krótki.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepisów. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w Świnoujściu naruszono lub pominięto szereg przepisów. Całkowicie zignorowano kwestię m.in. interesu mieszkańców, uciążliwości, które odczuje lokalna społeczność, ale także bezpieczeństwa państwa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w sąsiedztwie terminala LNG. Świnoujski samorząd chce naprawić te błędy i odwołał się od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Działania podjęto w szeroko pojętym interesie społecznym, w nadziei, że głos samorządu w końcu zostanie wysłuchany i uwzględniony. Nie było konsultacji, referendum, rzetelnych opracowań… ■ Druga edycja "Roztańczonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świnoujście znów przyniosła niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z różnych regionów zaprezentowało swoje umiejętności, w tym zespoły z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara Błaszczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Dla wielu młodych tancerzy była to pierwsza okazja do występu przed publicznością, co wzbudzało wyjątkowe emocje wśród ich rodziców. Najlepsze zespoły, które zdobyły nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Tańca "Etiuda". Sponsorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu. Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Serdecznie dziękujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podziękowania składamy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecność i wsparcie ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■