POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2024, 17:12:58] • 安inouj軼ie

Tragiczny wypadek w porcie - Nie 篡je 71-letni m篹czyzna

Tragiczny wypadek w porcie - Nie 篡je 71-letni m篹czyzna

fot. Edmund Papski

W dniu 2 kwietnia dosz這 do tragicznego zdarzenia w Porcie, gdzie podczas prac zwi您anych z ustawianiem ci篹kich p造t betonowych, o masie oko這 20 ton, dosz這 do wypadku, w kt鏎ym 篡cie straci 71-letni m篹czyzna. Ofiara, znajduj帷a si pomi璠zy przemieszczanymi p造tami, zosta豉 przygnieciona przez jedn z nich.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano wszystkie mo磧iwe s逝瘺y ratunkowe, w tym stra po瘸rn, pogotowie ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR). Pomimo podj皻ych pr鏏 reanimacji, m篹czyzny nie uda這 si uratowa.

Tragiczne wydarzenie to wywo豉這 du膨 mobilizacj lokalnych s逝瘺. Poza ekipami ratunkowymi na miejscu pojawili si tak瞠 przedstawiciele policji oraz prokuratury, kt鏎a przej窸a spraw w celu dok豉dnego zbadania okoliczno軼i i przyczyn wypadku. Prowadzone s intensywne dzia豉nia maj帷e na celu wyja郾ienie, jak dosz這 do tego nieszcz窷liwego zdarzenia.

Spo貫czno嗆 portowa oraz lokalne w豉dze wyrazi造 swoje g喚bokie wsp馧czucie rodzinie i bliskim ofiary. Sprawa jest 郵edzona z najwy窺z uwag, a wszelkie niezb璠ne kroki s podejmowane, aby do podobnych zdarze nie dochodzi這 w przysz這軼i.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-23 z 23

troll • Niedziela [28.04.2024, 11:34:27] • [IP: 178.238.249.***]

O, , take, , Polske kapu, , bolek, , walczy. Szkoda cz這wieka, jeszcze m這dy by.

Go嗆 • Sobota [27.04.2024, 18:34:13] • [IP: 46.205.129.***]

Widzia豉m w jednej z galerii takiego dziadka-ochroniarza kt鏎y ledwo sta. Mia na sobie przyciasny, chyba jeszcze 郵ubny garnitur i takowe ciasne buty kt鏎ych nie zd捫y zedrze.

Go嗆 • Niedziela [21.04.2024, 15:44:09] • [IP: 37.47.153.**]

A to chyba kolejny wypadek 鄉iertelny w tej firmie.

Go嗆 • Niedziela [21.04.2024, 09:44:08] • [IP: 88.156.234.**]

A Pan Janusz 76 wiosen i dalej pracuje...

Go嗆 • Pi徠ek [19.04.2024, 21:19:44] • [IP: 37.47.184.***]

Ale to by這 2 tygodnie temu

Go嗆 • Pi徠ek [19.04.2024, 12:37:03] • [IP: 176.221.125.***]

mamy 3 mln Emeryt闚 Pracujacych a ma byc docelowo 5 mln

Go嗆 • Pi徠ek [19.04.2024, 09:57:15] • [IP: 176.221.124.***]

21:29:05 " 膨dza pieni康za" - ka盥y ocenia w/g siebie.

Go嗆 • 字oda [17.04.2024, 19:37:54] • [IP: 176.221.125.***]

nasz sasiad ma 90 lat i autem jedzie po zakupy do sklepu

Go嗆 • 字oda [17.04.2024, 08:28:40] • [IP: 176.221.125.***]

Prezydent USA ma 81 lat i jest Emerytem Pracujacym i bedzie startowa na nast瘼ne 4 lata chce pracowac a nie w Domu siedziec

Go嗆 • Wtorek [16.04.2024, 12:55:52] • [IP: 46.205.133.**]

Tomasz A., pochowano go.

Go嗆 • Wtorek [16.04.2024, 10:25:54] • [IP: 176.221.125.***]

bardzo duzo Emeryt闚 pracuje za Granic na Robotach jest 3 Mln M這dych a w Kraju 3 mln Emeryt闚 Pracuje

Go嗆 • Wtorek [16.04.2024, 10:22:54] • [IP: 176.221.125.***]

jeden Ch這pak 71 lat nie chce Pracowac a drugi i dzie do Pracy bo nie chce siedziec w domu ze swoj Kobiet

Go嗆 • Wtorek [16.04.2024, 09:06:03] • [IP: 169.155.240.***]

Mia dobr emerytur

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 21:18:13] • [IP: 94.134.37.**]

Jeden wstyd !!zeby 70latek musia pracowa, bo pewnie mia ma豉 emeryture, !!

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 20:38:18] • [IP: 92.118.166.**]

co tam robi? powinien by na emeryturze

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 17:04:04] • [IP: 5.173.154.**]

176.221.124 nie ka盥y ma tak emerytur, kt鏎a pozwoli豉by prze篡 ca造 miesi帷. Niestety nie ka盥y mo瞠 pozwoli sobie na to 瞠by siedzie w domu. 70-cio letni cz這wiek nie jest stary...

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 15:43:43] • [IP: 46.205.133.**]

Nie znasz sytuacji tego czlowieka, to zamknij g瑿, naucz si milcze. Niedawno by貫m u dentysty, ceny wzros造 chyba trzykrotnie w stosunku do lat ok.2018 - by cho naprawi z帳, trzeba dorabiac ca造 miesi帷 do marnej emerytury. Podaj tylko przyk豉d, a biografie ludzi s czasem jeszcze bardziej zawik豉ne, wi璚 stul buzi i zajmij si swoimi sprawami, na pewno jest co w nich naprawi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 14:43:16] • [IP: 195.116.253.***]

Pan Dominik w po軼ie poni瞠j przeka瞠 przydatne informacje... Naci庵aczom z Kancelarii prawno-finansowych... dzi瘯ujemy.

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 12:02:06] • [IP: 78.10.206.*]

Niechaj Shiva Go pob這gos豉wi. ॐ

Go嗆 • Poniedzia貫k [15.04.2024, 10:56:20] • [IP: 176.221.124.**]

Przecie ten port t muzeum zabytk闚.

Go嗆 • Niedziela [14.04.2024, 21:29:05] • [IP: 176.221.124.***]

Ja powiem inaczej 71 letni cz這wiek nie musi zasuwa za chlebem, zwykle ma 鈍iadczenia emerytalne i to nie ma貫.Ale jest te co takiego jak 膨dza pieni康za, gdyby to tylko dotyczy這 delikwenta to nic nam do tego niech zapier. ...a do ko鎍a, ale stare dziady stwarzaj zagro瞠nie dla innych pracownik闚 i to jest problem. .Nie tylko w porcie pracuj starzy ludzie, po prostu liberalizm...