POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2023, 17:13:33] • Świnoujście

Biało-czerwony parkrun

Biało-czerwony parkrun

fot. Robert Ignaciuk

Tym razem, w sobotę rano, 11 listopada, Alejka Sportowa w Parku Zdrojowym ożywiła się patriotycznym duchem. Uczestnicy 319. parkrunu, ubrania na biało-czerwono pobiegli i pomaszerowali ścieżkami parkowymi dla Niepodległej. W Narodowe Święto Niepodległości pokazali piękne oblicze patriotyzmu biegowego, które nie dzieli w gniewie, ale łączy w pasji.

A że biegli ze wszystkich sił, trasę 5 km pokonali we własnym szybkim tempie.

Pierwszy na mecie pojawił się Radosław Nowak z czasem 19:45, tym samym ustanawiając swój rekord, drugi był Marcel Klein 22:19, a trzeci Robert Derda 21:56.

Biało-czerwony parkrun

fot. Robert Ignaciuk

Pierwsza wśród Pań była Dominika Duszkiewicz uzyskując czas 25:55. Dodatkowo tego dnia otrzymała pamiątkowy dyplom ukończenia 100 parkrunów.

Drugą wśród kobiet na mecie była Monika Murawska 26:41, a trzecia Patrycja Aperlińska 27:20.

Biało-czerwony parkrun

fot. Robert Ignaciuk

Sobotnie parkrunowe spotkanie stało się również okazją do wręczenia dla Marcina Rucińskiego podziękowania za wolontariat na w roli fotografa na 100 parkrunach.

Biało-czerwony parkrun

fot. Robert Ignaciuk

Nad przebiegiem 319. parkrunu czuwała koordynatorka spotkania Natalia Maćków. Same dobre czasy zmierzył Adam Krawczuk, tokeny wydawał Grzegorz Burakowski, a wyniki wprowadzał Tomasz Szafrański. W dwóch rolach wystąpiła Joanna Szafrańska jako wsparcie na trasie i jako osoba zamykająca stawkę, bo u nas nikt nie jest na końcu). Nie zabrakło jak na ten dzień przystało, rogalików i ciepłej herbatki przygotowanej przez Beatę Krajewską. O odpowiednie uzupełnienie straconych kalorii zadbała Marta Duszkiewicz.

Biało-czerwony parkrun

fot. Robert Ignaciuk

Zapraszamy za tydzień na nasze spotkanie parkrunowe, które jak zawsze zaczynamy o godz. 9.00. My będziemy, a Ty?

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem, podsumowujące obchody Roku Mikołaja Kopernika. Tytuł spotkania: „Przed imieninami Mikołaja”. Zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■