POGODA

Reklama


Wydarzenia

Camey Records • Środa [06.07.2016, 10:28:24] • Europa

ALERT! HIT! SEAN PAUL feat. YOLANDA BE COOL & MAYRA VERONICA"OUTTA CONTROL"

Światowa gwiazda sceny dance/reggae/ dancehall łączy siły z australijską siłą sceny klubowej. Co może powstać z takiej kombinacji?? Odpowiedź jest bardzo prosta – bardzo komercyjny dance z nutą reagge i swingu. Zapytacie swingu??Oczywiście, że tak skoro największy sukces YOLANDA BE COOL to WE NO SPEAK AMERICANO. Nowy singel to nawiązanie do tego hitu z 2010 roku ale ubarwionego pomysłami Seana Paula. OUTTA CONTROL – to mocny kandydat na hit lat tego roku i z całą pewnością jak raz zagości na waszej antenie to nie będzie nad nim kontroli tylko granie, granie i granie.

EAN PAUL – tak naprawdę Sean Paul Ryan Francis Henriques (ur. 9 stycznia 1973 w Kingston) – jamajski wykonawca muzyki dancehall, ocierający się o reggae, DJ i freestylowiec. W 2000 wydał swój pierwszy studyjny album „Stage One”, który nie zdobył rozgłosu i dotarł do 109. miejsca na liście Billboard 200. Wydany dwa lata później drugi album „Dutty Rock” okazał się większym sukcesem wraz z dwoma promującymi go singlami: „Gimme the Light” oraz „Get Busy” (ten drugi dotarł na 1. miejsce notowania Billboard Hot 100). Sukces potwierdza ponad 6 milionów egzemplarzy tego albumu sprzedanego na całym świecie. W tym samym okresie Paul zaznaczył także swój udział w „Baby Boy”, piosenkarki Beyoncé Knowles oraz w „Breathe” Blu Cantrell. 27 września 2005 wydany został jego trzeci studyjny album „The Trinity”, promowany przez cztery single: „We Be Burnin”, „Ever Blazin”, „Never Gonna Be the Same” oraz „Temperature”. Sean Paul był jedną z głównych gwiazd na dwudniowym Coke Live Music Festivalu, który odbył się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, w 2008 roku. Występ miał miejsce drugiego dnia festiwalu – 23 sierpnia. Sean Paul był już wcześniej w Polsce – w Sopocie, w 2004 roku. Czwarty studyjny album „A New Age”, Seana Paula został wydany w 2008 roku. W 2009 roku został wydany jego piąty studyjny album pod tytułem „Imperial Blaze”, którą promował utwór „So Fine”. Premiera jego szóstego studyjnego albumu „Tomahawk Technique”, odbyła się 27 stycznia 2012 roku. Pierwszy singiel promujący ten album to „Got 2 Luv U” z gościnnym udziałem Alexis Jordan. Drugim singlem został utwór „She Doesnt Mind”.

YOLANDA BE COOL – pod tą nazwą kryje się dwóch producentów z Australii – Andrew Stanley i Matthew Handley. Są jednymi z nielicznych, którzy każdy wydany utwór ulokowali na szczytach światowych list przebojów, a mimo to zostali sobą. Bez zmian mają czas dla przyjaciół, osobiste marzenia, oraz przede wszystkim czekają, aż ich muzyka sama przemówi i dotrze do wszystkich fanów.
Już pierwszy ich singel, stał się nr. 1 światowego przemysłu muzycznego w 2010 roku. Oczywiście chodzi o „We No Speak Americano”, który osiągnął status platyny w sprzedaży globalnej – oficjalnie utwór sprzedał się w ilości ponad 5 milionów oraz doczekał się ponad 200 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale grupy. Kolejnym singlem był „Sugar Man”, który także okrył się platyną globalnie oraz „Soul Makossa”, bardziej houseowy w brzmieniu, co dało mu nr.2 na Beatport oraz nr.6 na liście najlepszych utworów w 2015 roku. To wszystko zostało opięte, piękną muzyczną klamrą, jakim jest album, na którym gościnnie wystąpiły takie gwiazdy jak: Crystal Waters, Barbara Tucker oraz australijska ikona sceny muzycznej Gurrumul.Na przełomie roku 2015 i 2016, postanowili stworzyć kolejny świetny kawałek, do którego ponownie zaproszony został producent muzyczny Duncan MacLennan znany lepiej, jako DCUP, z którym współpracowali min. przy „We No Speak Americano” czy „Sugar Man”. I tak powstał kawałek „From Me To You”, wzorowany na utworze The Beatles, który stworzył Paul McCartney i John Lennon.

MAYRA VERONICA – tak naprawdę Mayra Verónica Aruca Rodríguez urodzona w 1980. Modelka, aktorka a przede wszystkim piosenkarka, pochodząca z Kuby. W 1984 roku wraz z matką przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Jako nastolatka uczęszczała do szkoły baletu, który bardzo lubiła, ale postanowiła pójść inną drogą. Kolejnym jej zajęciem stała się fotografia, dzięki której została zauważona jako potencjalna modelka. Dzięki czemu wzięła udział w projektach takich firm jak Nike, LOréal, and Coca Cola. Jednak i to nie była dla niej właściwa droga i postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. Jej utwory „Mama Mia, Mama Yo”czy „No Boyfriend”, okazały się strzałem w dziesiątkę w jej muzycznej karierze.

Wszystkich tych wykonawców połączyło jedno. Spotkali się by nagrać świeży, klimatyczny utwór, który podbije świat. Oczywiście mowa o Outta Control, do którego licencję sprzedano w większości państw Europy, Ameryki Południowej i Północnej. Połączenie genialnego podejścia do muzyki Seana Paula, Yolandy Be Cool oraz Mayry Veronici, sprawiło że powstał utwór, który może się stać hitem tegorocznego lata.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■