POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [02.07.2022, 21:23:40] • Międzyzdroje

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Aktualnie trwają prace przy budowie drugiego wiaduktu na odcinku ze Świnoujścia do Troszyna. Budowa odcinka drogi S3 ze Świnoujścia do Dargobądza idzie pełną parą. Na całej długości odcinka usunięto już drzewa, a teren przygotowano pod budowę dwupasmowej drogi S3.

Jak wiadomo zawsze najtrudniejszymi inżynierskimi pracami są właśnie wszelkie wiadukty, mosty i estakady. Konstrukcja nowego wiaduktu będzie taka jak wybudowanego 20 lat temu obiektu na obwodnicy Międzyzdrojów. Są to tereny trudne i bagniste. Kafary wbijają głęboko betonowe pale, na których oprze się cała konstrukcja.

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Zobaczcie jak te tereny wyglądały w 2019 roku.

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Powstaje drugi wiadukt przy nowej S3 w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [03.07.2022, 23:57:07] • [IP: 62.69.252.**]

Jak by tyfuSSek budował dalej S3 byłby koło Goleniowa

Gość • Niedziela [03.07.2022, 23:25:09] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Niedziela [03.07.2022, 13:53:39] • [IP: 37.248.170.**] Gdyby natura chciała żeby Park Narodowy nie był zniszczony to by nie był...ruski trolu...

Gość • Niedziela [03.07.2022, 21:04:52] • [IP: 178.238.248.***]

123 Jak jest u Ickow, to jedz antysemito do Izraela.Szczena Ci opadnie.No w koncu kto rzadzi swiatem.A tak naprawde to zaczynam wierzyc w to co niestety jesst prawda, bylem sceptyczny, ale dziadek mial racje opisujac co sie dzialo w malych miasteczkach przd wojna.A tak swoja droga--tu icek, tam fryc--my oczywiscie narod wybrany.A autostrady poprzednia wladza tez budowala, no ale w tym czasie przebywales na szkoleniu u Putina

Gość • Niedziela [03.07.2022, 18:47:56] • [IP: 176.221.123.***]

Przecież icek Rostowski z PO mówił" piniendzy nie ma i nie będzie!" To skąd są pieniądze i po co budują S3 jak u fryców jest autobana?

Gość • Niedziela [03.07.2022, 13:53:39] • [IP: 37.248.170.**]

I zniszczony Woliński park narodowy

troll • Niedziela [03.07.2022, 09:55:21] • [IP: 178.238.252.***]

Od Międzyzdrojów do tunelu powinien być specjalny pas na korki.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 08:42:01] • [IP: 95.91.215.***]

Przepiękne tereny i zieleń do oddychania / ale nowe autostrady i wiadukty są nam potrzebne życzę szybkiego ukończenia.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 08:39:20] • [IP: 94.254.237.*]

Drgobądz zyska na tej inwestycji.Już teraz domy tam budowane są ładniejsze niż w Świnoujściu i Międzyzdrojach. W centrum tej miejscowości wszystkie działki sprzedane.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 07:47:08] • [IP: 37.248.83.***]

Budynek został z miesiąc temu jak nie wcześniej zburzony.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 07:20:51] • [IP: 31.0.176.***]

Mostów ci u nas dostatek i władza będzie miała co uroczyście otwierać.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 03:16:16] • [IP: 185.230.168.***]

Oby nie budowali w takim tempie jak naszą Grunwaldzką

Gość • Sobota [02.07.2022, 23:30:03] • [IP: 185.210.39.**]

Pod tym wiaduktem przechodziła fajna droga rowerowa do Wapnicy, omijająca Międzyzdroje. Coś wiadomo czy odbudują czy będzie trzeba gibać naokoło ?

Gość • Sobota [02.07.2022, 22:10:15] • [IP: 37.187.147.***]

"... i komu, to poczebne?!"

Gość • Sobota [02.07.2022, 22:06:08] • [IP: 62.69.229.**]

fajne foteczki. Pamiętam jak była poprzednia budowa i jakiś debilny dziennikarz telewizyjny dorwał kretynką w samochodzie pytając co sądzi na temat budowy. To kretynka zaczęła narzekać, że trzeba czekać w kolejkach na zmianę świateł i takie tam inne. Teraz też zaczną się narzekania na budowę. Ciekawe co będzie z tym budyneczkiem? Przy poprzedniej budowie właściciele ponoć się nie dogadali co do kwoty. A jak teraz jest? Dogadali się czy zostali zmuszeni do dogadania się?

Gość • Sobota [02.07.2022, 21:42:33] • [IP: 88.218.254.***]

Nawet ładny, europejski 😉

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■