POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.06.2022, 09:06:52] • Świnoujście

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

fot. Czytelnik

Jak wiadomo doręczenie pizzy na czas to dla każdego dostawcy ważna sprawa. Niektórzy jednak w pośpiechu zupełnie zapominają o obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Tak było z kierowcą, który zaparkował przy ulicy Gdyńskiej. - Kierowca samochodu firmowanego marką znanej w mieście pizzerii zaparkował nie dość, że w miejscu niedozwolonym - w strefie zamieszkania poza wyznaczonym miejscem - to jeszcze zignorował znak zakazu B-2 Zakaz wjazdu, wjechał bowiem pod prąd ulicy jednokierunkowej - opisuje mieszkanka.

Jak dodaje mieszkanka najwyraźniej kierowca ma dość pieniędzy na to, by opłacać mandaty karne w razie ujawnienia wykroczeń przez policję lub straż miejską, a później na kolejne egzaminy na prawo jazdy.

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

fot. Czytelnik

- Oczywiście ani policja, ani straż miejska nie przyjęłyby tłumaczeń, że kierowca zostawił pojazd w niedozwolonym miejscu "tylko na chwilę", lub że "nie było gdzie zaparkować". Komu ten kierowca aż tak się spieszył dostarczyć pizzę, że aż było to warte łamania przepisów? - pyta mieszkanka.

Na mistrza parkowania nasza Czytelniczka natknęła się we wtorek, 21 czerwca po godzinie 15:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [05.07.2022, 10:26:28] • [IP: 31.11.131.***]

Nie stać Cię BABO na piccę, zazdraszczasz

Gość • Wtorek [28.06.2022, 22:17:33] • [IP: 89.151.33.**]

Może pizza jechała do Mieszkanki. I to ma być formą napiwku.

Gość • Wtorek [28.06.2022, 10:23:04] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 18:01:48] • [IP: 46.205.129.**] jesli porownujesz gwalt do parkowania to powinienes zaczac leczyc sie psychiatrycznie.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 18:01:48] • [IP: 46.205.129.**]

Tak zwani uchodźcy w Kolonii kilka lat temu nic zlego nie widzieli w gwalceniu kobiet. Cale pokolenie z PRL nic zlego nie widzialo w wynoszeniu z zakladow pracy deficytowych lub cennych rzeczy. Dziś nowe pokolenie, ktore nachłeptało sie z mlekiem matki genów takiego sowieckiego podejscia do prawa woła na tym forum gromko: jak nikomu nie zaszkodził, to po co karać?! Widzę jako rowerzysta cyklistów przejeżdżajacych przez pasy dla pieszych, " no nic sie nie stało!" Zderzenie było? Nie, kierowca nacisnął pedał hamowania. Byl obok policjant? Nie. To ci pracowici w gebie wołajacej na nn forum uważają, ze wszystko jest dobrze, mozna stale lamac zasady, bo" nic sie nie stało". A może ten kurier ma jakies zasługi (podpowiem ci, homo sovieticus)? Niedawno sad obniżyl karę wokalistce Kozidrak za jazdę po pijaku (nic sie nie stało, gdy jechała, prawda drodzy populus sovieticus?), ze względu na... zasługi artystyczne. Zagrozenie niewątpliwie bylo mniejsze, gdyż pijana miała dobry głos i słuch!

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 17:02:34] • [IP: 37.47.152.**]

PUSTA BABA NIE MA CO ROBIĆ I LATA Z TELEFONEM SZUKAJAC SENSACJI, STALA SIĘ KOMUS KRZYWDA ZE 5 MINUT POSTAL?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 15:48:48] • [IP: 50.7.177.***]

naprawdę trzeba być chyba pisowska me**ą żeby wysmarować taki donos w sytuacji gdy widać że zaparkowany na chwilę samochód niczemu nie przeszkadza - nie blokuje chodnika, wyjścia z klatki schodowej, nie tarasuje przejazdu...

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 13:22:41] • [IP: 46.205.151.***]

na promenadzie turyści niemieccy parkują na trawnikach i nie widzę żeby ich karano

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 12:28:36] • [IP: 195.136.138.***]

Rozumiem jeszcze jak by zastawił tak wyjazd, że ciężko było by się zmieścić, ale tam nawet dostawczakiem by przejechał. Mógł tyłem wjechać i sygnalistka z aparatem by miała zagwozdkę.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 11:28:59] • [IP: 37.187.147.***]

Nie można nikogo za nic karać, jeżeli nikt nikomu nie wyrządza krzywdy. Corpus Delicti.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 08:39:45] • [IP: 176.221.122.***]

A gdzie mial zaparkowac? Cale osiedla zastawione, miejsca parkingowe z blokadami itd. Wspolczuje kierwcom ktorzy musza zaparkowac na doslownie 2-3 minuty i przypieprzy sie do nich jakis pajac z aparatem szukajacy sensacji. Zajmij sie swoim zyciem. Stalo sie cos jak tam stal? Wszystkie wspolnoty nawala znaki zakazu wjazdu, parkowania bez pomyslunku. Moze niech wyznacza pod kazdym blokiem miejsce w ktory mozna parkowac na 5 minut i nie dluzej? Na pewno ktorys mieszkaniec odda swoje wydzielone miejsce

Gość • Niedziela [26.06.2022, 21:41:42] • [IP: 88.218.253.***]

123 - czemu mnie wyzywasz? zrobiłam Ci coś?

Gość • Niedziela [26.06.2022, 19:45:03] • [IP: 46.205.148.***]

To jest permanentnie praktykowane. Gdy na nn portalu mieszkaniec opublikował zdjęcie, jak samochod kuriera zaparkował na drodze rowerowej vis a vis koscioła Chrystusa Króla, połowa wpisow jesli nie wiecej go usprawiedliwiała. To jest w polskiej mentalnosci: robić wyjatki od zasad. Tak działały zabory, okupacje, komunizm, że Polacy chyba zostali tak urobieni.. Kiedy wyzwolimy sie z tej partyzanckiej moralnosci? Choc i Niemcy na polskiej ziemi czesto podobnie postępują.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 18:41:40] • [IP: 89.151.34.***]

Ten kierowca wjechał pod zakaz to i mandat się należy

Mieszkaniec • Niedziela [26.06.2022, 18:13:36] • [IP: 46.205.154.**]

Bardzo dobrze. Piratów drogowych należy piętnować. Szkoda że zdjęcie nie trafiło na policję. Ta spokojnie wystawiłaby 350 zł mandatu i 6 punktów karnych. Kilka kolejnych takich ekscesów i konieczność zdawania ponownego egzaminu na prawo jazdy murowana.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 18:01:11] • [IP: 88.218.252.**]

A może nagłośnijcie notoryczne łamanie przepisów drogowych przez Niemców, między innymi wjeżdżających w ul Słowackiego od skrzyżowani ul Energetyków, dzisiaj naliczyliśmy 8 samochodów na rejestracjach D. Mają za nic polskie przepisy.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 15:58:32] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [26.06.2022, 09:17:11] • [IP: 88.218.253.***] wyjątkowy to ty jesteś. debil.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 14:48:58] • [IP: 195.136.139.**]

Widać że miasto ludzi szczęśliwych, skoro głównym problemem jest samochód z pizzą stojący tam z 3 minuty, czy brak ciepłej wody w galerii handlowej. Idylla.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 14:37:46] • [IP: 88.218.253.***]

245 mieszkanka we własnej osobie pisze do mnie?:))))

Gość • Niedziela [26.06.2022, 13:16:59] • [IP: 83.20.245.***]

253* przez takich debili jak ty jest teraz co jest Rozumiesz też Putina że puścił sobie parę bomb, a co tam przecież to tylko parę a nie parędziesiąt tysięcy

Gość • Niedziela [26.06.2022, 10:51:31] • [IP: 46.205.147.***]

Droga mieszkanko!! Następnym razem nie marudź że jedzenie zimne i że długo czekałaś. Bo kierowca zaparkuje tam gdzie będzie miejsce tzn c... wie gdzie.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 10:05:04] • [IP: 176.221.122.**]

Droga pani, naprawdę na większe problemy nie natknęła się pani w naszym mieście? Czy czeka nas seria równie ciekawych czepiań się zatroskanej mieszkanki? Skoro to taka tragedia to było trzeba od razu dzwonić na policję i pani wewnętrzny pejzaż doznał by obywatelskiego ukojenia

Gość • Niedziela [26.06.2022, 09:17:11] • [IP: 88.218.253.***]

nie znosze takich ludzi jak ta mieszkanka, zero elastycznego podejścia do życia, gość stanął raz bo sytuacja była wyjątkowa a ta już robi artykuł. Weź się kobieto zastanów nad swoim życiem.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■