POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.04.2021, 12:47:27] • Świnoujście

Zaginęła suczka w lesie przy ul. Karsiborskiej

Zaginęła suczka w lesie przy ul. Karsiborskiej

fot. Czytelnik

Suczka zaginęła w lesie przy ulicy Karsiborskiej, jej właściciel bardzo się martwi i prosi o pomoc w odnalezieniu Lily.

- 14.04.2021 ok.godz 7.00 w lesie ul. Karsiborska zaginęła suczka, wabi się Lily ma roczek . Była w szelkach koloru turkusowego. Suczka jest łagodna i chętnie podbiega do ludzi zachęcając do zabawy. Może ktoś ją znalazł, bardzo proszę o pomoc. Dziękuję za wszelkie informacje. Kontakt 665786412- pisze właściciel suczki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Piątek [16.04.2021, 18:19:19] • [IP: 5.172.235.***]

Znalazł się ?właściciel mógłby napisać.

Gość • Czwartek [15.04.2021, 16:17:45] • [IP: 188.146.129.***]

Co z pieskiem?

Gość • Czwartek [15.04.2021, 09:41:22] • [IP: 83.23.230.**]

Trzeba wrocić i wołać.

Gość • Czwartek [15.04.2021, 07:51:18] • [IP: 176.221.122.***]

jak mądry pies i choziła tam wiele razy to powinien sam wrucic do domu

Gość • Czwartek [15.04.2021, 01:39:59] • [IP: 37.47.188.**]

Nie wróciłbym do domu bez psa. Szukałabym dzień i noc. Zmobilizowalbym ludzi do szukania

Gość • Czwartek [15.04.2021, 00:25:25] • [IP: 62.69.241.***]

właściciele do bani

Gość • Środa [14.04.2021, 21:42:37] • [IP: 89.151.36.**]

Ja bym go szukał w schronisku. Pewnie tam uciekł i o azyl poprosił...

Gość • Środa [14.04.2021, 21:19:23] • [IP: 145.133.12.**]

czytając komentarze dochodzę do wniosku że w Świnoujściu jest więcej" kundlów w postaci ludzi"niż psów

Gość • Środa [14.04.2021, 19:21:50] • [IP: 178.19.179.***]

biedny piesek- a o dzikich zwierzetach ktos pomyslal? dowalic mandaty za puszczanie psow w lesie!!

Gość • Środa [14.04.2021, 19:06:44] • [IP: 5.174.112.*]

A w tych szelkach uciekła?...

Gość • Środa [14.04.2021, 18:58:14] • [IP: 5.173.140.***]

Fajna psinka.

Gość • Środa [14.04.2021, 18:57:54] • [IP: 5.174.112.*]

Dajcie znać czy się znalazła

Gość • Środa [14.04.2021, 18:57:08] • [IP: 185.210.37.***]

Biedna psinka, pewnie bardzo się boi :(. Mam nadzieję, że się znajdzie i że pan chodzi po lesie i jej szuka i nawołuje. Na przyszłość koniecznie szelki i długa linka, np.20 metrowa oraz na wszelki wypadek, gdyby piesek się wyrwał - obroża z lokalizatorem gps. Trzymam kciuki, by się wszystko dobrze skończyło!

Gość • Środa [14.04.2021, 18:48:23] • [IP: 176.221.122.***]

Pani Małgorzato nie ma co się przejmować wpisami jest tutaj garstka ludzi zakompleksionych którym się wydaje że wszystko wiedzą

COW ID • Środa [14.04.2021, 18:31:24] • [IP: 176.221.122.**]

A WILKÓW TAM PRZYPADKIEM WCZORAJ NIE BYŁO ? TERAZ Z PIESKAMI TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ, NA SZNURKACH TRZYMAĆ, LUZEM NIE PUSZCZAĆ BO PONOĆ WILKI PO KIBUCU GRASUJĄ, A ONE PIESKI LUBIĄ I TO BARDZO.

Gość • Środa [14.04.2021, 17:54:21] • [IP: 37.47.190.***]

Psina pogadała sobie z wilkiem na osobności? 🤔😬

Gość • Środa [14.04.2021, 17:35:53] • [IP: 77.115.189.***]

Oby tego psiaka" zajcziki" nie upolowały...A czy wiecie puste dzbany z odbitym uchem że w lesie czy na łące każdego biegającego wolno kundla każdy myśliwy czy gajowy może zastrzelić z broni bez żadnych konsekwencji?...🐲🐲

anaz • Środa [14.04.2021, 17:24:51] • [IP: 89.151.38.***]

Proszę przejść się do schroniska ja swoją tam znalazłam.

Gość • Środa [14.04.2021, 17:10:19] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Środa [14.04.2021, 15:45:32] • [IP: 31.0.85.***] Nie po to ludzie KUPUJA (CHORE NA MAKSA) sobie psy zeby srac nimi pod swoim domem i wkurwiac sasiadow ciaglym ujadaniem. Musza tez isc do lasu i tam nasrac gdzie sie da a przy okazji nawkurwiac zwierzeta w lesie. W koncu po to jest pies!

Małgorzata • Środa [14.04.2021, 16:52:48] • [IP: 5.173.131.**]

Jesteśmy bardzo podłym narodem Czytając komentarze, , , , , , , to smutne

Gość • Środa [14.04.2021, 16:43:29] • [IP: 80.55.205.***]

Mantra kundlarzy" bo pies się musi wylatać". No to lataj z kundlem dookoła bloku.

Gość • Środa [14.04.2021, 16:07:27] • [IP: 37.47.132.***]

Uuu silne bydle zerwało się że smyczy ?? Czy w samopas właściciel puścił pieska bo to przecież labrador

Gość • Środa [14.04.2021, 15:45:32] • [IP: 31.0.85.***]

Do debili nic oprocz mandatu nie dotrze. Debilom się wydaje że ich kundle bawią się w lesie z sarenkami i zajączkami. Debile nie widzą związku między artykułem o sarnie zagonionej w błoto a dziesiątkami kundli miotającymi się po lesie

Gość • Środa [14.04.2021, 15:33:39] • [IP: 188.146.161.**]

Oby jej wilk nie dopadł! 😳

Gość • Środa [14.04.2021, 15:24:19] • [IP: 62.69.203.**]

Pewnie pobiegła za wyczutym tropem zwierzyny.Moj pies zaginął w ten sam sposób.Wrocil po 40 minutach.Czekalem w tym samym miejscu

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■